укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Прокат розвиваючі центри в Baby Service Миколаїв.

                        Ігрові розвиваючі центри у прокаті Baby Service Миколаїв.

Зробити ігри малюка в перші місяці його життя активними, захоплюючими та корисними для розвитку його фізичних та інтелектуальних здібностей надзвичайно важливо – адже гармонійне розвиток крихти не тільки мрія будь-якого дбайливого працівника, але й запорука його майбутньої зацікавленості у здобутті нових знань та освоенні навиків.

Зробити хвилини дозвілля активними та підживити природне кохання маленького першовідкривача навколишнього світу допоможуть продумані та якісні виконані ігрові посібники. Коли вашому малюку вже виповниться 3-5 місяців, на зміну класичним брязкальцям повинні прийти універсальні багатофункціональні ігрові розвиваючі центри.

Ігровий центр може бути виконаний у класичній формі ігрового столу, а може працювати малюка відразу кількома варіантами гри - така можливість надати йому об'ємні варіанти іграшки - різні ігрові куби, коробки або будиночки. Вкрай корисними для розвитку комбінаторних та аналітичних здібностей дитини першого року життя стануть ігрові центри з елементами сортера.

Сучасний розвиваючий центр для дітей виготовлений з високоякісної пластмаси, він розфарбований у яскраві кольори, що привертає увагу малюків. Натискаючи на різні кнопки, дитина позбавить різні мелодії чи голос тварин.

Зараз багато активних центрів представлені у вигляді ходунків, пригунків, що дуже практично і цікаво. Коли малюк починає робити перші кроки, він вистачає за диван, меблі та підручні предмети. Дитячі ходунки допоможуть вашому малюкові самостійно ходити.

Шановні клієнти Baby Service Миколаїв! Ми пропонуємо Вам не купувати дорогі центри, а брати їх у нашому прокаті! За менші гроші Ваш малюк отримає більше розвитку і більше задоволення!