укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Піаніно маленька суперзірка Fisher Price
Піаніно маленька суперзірка Fisher Price
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

400.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

190 грн

Користуєтесь 1 місяць

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Піаніно маленька суперзірка Fisher Price прокат у Миколаєві.

                Шановні клієнти!

                             Прокат Baby Service Миколаїв пропонує вам Піаніно "Маленька суперзірка".

Розвиваючий дитячий центр від відомої фірми Fisher - Price "Маленька суперзірка" - Крок та грай на фортепіано" (Маленька суперзірка - Крокуй і грай на піаніно) зручний, компактний і так багатофункціональний! У чому ж його особливість?

Цей розвиваючий центр буде дуже корисним для розвитку малюків, оскільки завдяки цьому піаніно в дитині розвиваються: дрібна моторика рук, осічення, зріле сприйняття, слух, а також іграшка буде зміцнювати і розвивати м'язи спини, ший і ног Вашого малюка. У розвиваючому центрі піаніно так багато можливостей для Вашого малюка.

Центр може бути використаний як ходунок для навчання дитини першим кроком. Маля зможе ходити позаду і вперед, а під ногами Вашого малюка знаходиться піаніно з п'яти клавіш. З кожним кроком на клавіші буде грати весела музика, і загорятися мигаючі вогні, для заохочення фізичних активацій, руху дитини.

Він є музичною станцією для діяльності малюка з безліччю іграшок, щоб допомогти розважати та розвивати навички. Це також автономний ходунок із сидінням, який крутиться на 360 градусів і дозволяє дитині йти назад і вперед.

На ігровому столику з обох сторін знаходяться різноманітні розвиваючі іграшки, підібрані з урахуванням віку Вашого малюка. Коли малюк навчиться самостійно ходити, сидіння можна прибрати і дитина пізнаватиме красу музыки. Цей центр підходить від 4 місяців до 1,5 років.

Прокат Baby Service Миколаїв пропонує вам не купувати дорогі дитячі іграшки, а брати їх у нас на прокаті! За менші гроші Ваш малюк отримає більше розвитку і більше задоволення!

Ніщо не радує так дітей, як іграшки - дитяча радість, сиючі очі, захоплення!