укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Ігровий центр 'Життя у тропіках'
Ігровий центр 'Життя у тропіках'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

Користуєтесь 1 місяць

330 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

11.00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Активний центр 3 в1 'Життя у тропіках'.

                                              Шановні клієнти!

Наш прокат Baby Service Миколаїв пропонує багатофункціональний розвиваючий центр Джунглі. Центр підходить для всіх маленьких діток і буде вміщений з дитиною, завдяки механізму трансформації. Ігровий центр Джунглі є єдиною у своєму роді навчальною, розважальною та безпечною триступеневою системою для малюків від 0 місяців до 2 років.

Перша ступінь - дитячий розвиваючий килимок з іграшками. Призначень для підлітка до 4 місяців, сприяє розвитку зорової концентрації, хватального рефлексу рук та координації рухів.

Друга ступінь - дитячий ігровий центр у вигляді столика з іграшками у вигляді пташок, звірушок, оформлених за мотивами джунглів з їх яскравими мешканцями. Купуючи у нас у прокаті, вже за пару днів Ваш малюк там освоїться.

Я гратиму з мавпочками, крутитиму їх ручками, хапати бабку і перевертати папугу (який греміт, як брязкальце, і клацає при цьому, як дрізд). А також у центрі є кнопочки на музичні іграшки. Вашому малюку особливо сподобається Ігуана, яка світить про колір, блимає при цих лампочках: червоний, синій, жовтий. Сподобається музичний "глобус" із трьома кнопками - звірятками.

У цьому центрі дуже зручне спеціальне розташування та механізм пружини в конструкціях дитячого ігрового центру дозволяє різати, крутитися та приганяти малюка як зручно абсолютно безпечно, при цьому зміцнюючи та розвиваючи основні м'язи спини та ног. Знаходячись у центрі, дитина повинна торкатися дна тільки кінчиками пальців, щоб була можливість при нахилі центру стати повною ступнею, імітуючи крок. Плюс у цьому центрі всі іграшки з'ємні (на липучках).

Цей центр Джунглі, спеціально розроблений для цього віку іграшки у вигляді пташок та звірушок, а також електронні панелі з великою кількістю пісень, цікавими звуковими сигналами, світловими ефектами та цілими фразами - не залишити малюка байдужим і буде сприяти розширенню його уваги та кругозору через ігрові заняття . .

Описати цей центр можна досить довго, але краще порадувати малюка, зателефонувати в прокат Baby Service Миколаїв та замовити цей чудовий центр для Вашого малюка.

Використовуйте наш прокат батьки. Ми пропонуємо Вам не купувати, а брати у нашому прокаті! За менші гроші Ваш малюк отримає розвиток і море задоволення!