укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Вчений дім Fisher-Price
Вчений дім Fisher-Price
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

180 грн

Користуєтесь 1 місяць

330 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

11,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат Вчений будинок Fisher-Price у Миколаєві.

                У прокаті Baby Service іграшка Fisher Price "Вчений дім" - ЛІДЕР серед іграшок!

Найважливіше для розвитку дитини – це перші роки її життя. Тому вік від 6 місяців до 3 років - найрезультативніший період для розвиваючих зайняти з дитиною. Перевернути заняття з дитиною у веселу, заняття для батьків малюка допоможуть різноманітні розвиваючі іграшки.

Найбільш популярний "Вчений дім" і, хоча б, один із найцікавіших іграшок від виробника Fisher Price. Цей будиночок надовго захопить Вашого малюка! У цьому будинку є віконце, яке можна відкрити і закрити, є лампа, яка світиться, поштова скринька з пластиковими листами, дзвінок, годинники, крутячі барабанчики, із зображенням веселих звірів і чисел, книжка з тваринами, кнопки. Тут і сортувати, і можливість закидати кульки, а потім спостерігати, як вони котяться.

В іграшці є два режими: музичний та режим навчання. Навчання на англійській мові, що у майбутньому позитивно пов'язує на вивчення. Все супроводжується мелодіями, реалістичними звуками, піснями! Цікаво, як для дитини, тільки починаючий використовувати, так і для вже цілком великого малюка.

Будинок великий, важкий і стійкий, завдяки своїй формі. Підняти, впустити і впасти разом з ним - неможливо! Ваше маля вчитися вставати, спираючись на будинок, йому дуже цікаво дотягнутися до годинників (які знаходяться високо). Зверху є зручна ручка, щоб переміщати іграшку батькам.

Шановні клієнти!

Наш прокат Baby Service пропонує Вам не купувати дорогі дитячі іграшки, а брати їх у нас на прокаті! За менші гроші ваша дитина отримає більше розвитку і більше задоволення!

Ніщо не радує таких дітей, як іграшки – дитяча радість, сиючі очі, захоплення.

Ваш Baby Service.