укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Ігровий заміський будинок
Ігровий заміський будинок
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

45 грн

Користуєтесь 1 місяць

65 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

2,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат Ігровий заміський будинок від Kiddieland у Миколаєві.

"Заміський будинок" дуже цікава іграшка з відмінною якістю. Іграшка не має запаху, всі деталі надійно кріпляться, цікаві звуки та музика. Іграшка розвиває дрібну моторику, тому що потрібно натискати на різні кнопки, відчиняти двері.

Сприяє розвитку пам'яті, куди потрібно натиснути, щоб почути той чи інший звук. Вивченню предметів домашнього побуту та інтер'єру. Формує звукове сприйняття. При переміщенні повзунка - гусениці віконниці відкриваються - закриваються, натиснувши на собачку, вона гавкатиме.

На першому поверсі є кухня, в якій є телефон, пічка, посудомийна машина. Все має звукові ефекти. Печка ще світиться. Двері відкриваються зі звуком, натиснувши на ліхтарик - він горить, можна подзвонити в дзвінок. 

Натиснувши на пташку, грає музика і світ, мавпу можна крутити, білочку опускати в низ і вона переміщається по дереву, покрутивши метелика їде машина по колу, пташка зі звуком летить у верх-вниз, ззаду бджілку яку теж можна переміщати.

На іншому поверсі розташована спальня та ванна кімната. Натиснувши, у спальні на кнопочку, грає музика і світ, натиснувши на чоловічка на ліжку, звук хропіння та дитячого сміху. У ванній при натисканні на качечку чути звук води і качечка крякає, відкривши кришку унітазу, звук змивання.

Коліщатко з сонечком і місяцем, день - ніч. При прокрутці на сонечко звук півня, на місяць - звук сови. У трубі єнот, на нього натиснути, він ховається і видає характерний звук. Ось така цікава, пізнавальна іграшка.