укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Музичне дерево
Музичне дерево
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

35 грн

Користуєтесь 1 місяць

55 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

2,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

'Музичне дерево' ігровий центр від Kiddieland напрокат у Миколаєві.

Ігровий центр "Музичне дерево" - іграшка для дорослої дитини, яка використовується по-різному. Спочатку це вивчення звірят, проба на смак і гра в руках, як з брязкальцем. Хоча звуки вони не дають, але для маленьких ручок дуже зручні. Пізніше ваш малюк навчиться їх відкривати та закривати. Що призводить до великої радості та захоплення малюка.

За допомогою кульок ви вилучаєте відстань до стінки та підлоги. Піаніно досить просто, але вашому малюкові буде цікаво з ним грати. Воно переливається різними кольорами під час гри. Як тільки ваша дитина стане впевнено сидіти, вона навчиться шукати кульки і тварин на місці і кидати кульки у відверсті.

Вони з гуркотом і музикою скочуються вниз, що і знову зацікавлює дитину і знову закидатиме кульки у дерево веселою музикою. Фігурки всі розкладаються та згадують різних тварин. Важливо те, що система розкладання у фігурок різна: на яку ту потрібно натиснути кнопку, на якусь зрушити важіль.

Ваш малюк отримає уявлення про геометричні фігури, потренування у розвитку дрібної моторики, слухає музику і просто чудово проводитиме годину. Сприяє розвитку пізнавальної активності, легкої моторики, ігрової діяльності. Використовуйте наші послуги прокату Babe Service Миколаїв. Батьки пам'ятайте, що посмішку вашої дитини не за які гроші не купіть!