укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Танцювальний килимок (платинум)
Танцювальний килимок (платинум)
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

350 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

120 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Танцювальний килимок Dance прокат оренда у Миколаєві.

                                             Танцювальний килимок

Танцювальний килимок Dance – це захоплююче, корисне і дуже весело! Якщо купити килимок, а ще краще – взяти напрокат (допоможе Baby Service в Миколаєві), то з часом ви побачите, що у вас ростуть музичні діти, у яких відмінно розвинеться відчуття ритму та відтворення услишаних мелодій.

Безпечний розлучення можна пропонувати дітям з 2-3 років. Малята люблять музыку, і, почувши її, починають потішно «трусити попою» або переминатися з ніжки на ніжку. І це чудово, тому що формується творческий компонент, завдяки якому в сім'ї може вирости майбутній виконавець або виконавець музичних творів.

Варіанти підключення

1. ТВ-комунікація. Підключення до телевізора можливе через роз'єм у формі тюльпан. Килимок з якісною графікою буде відмінно відображатись на рідкокристалічному екрані плазми.

2. Для комп'ютерного підключення потрібний шнур USB. У цьому випадку ви отримуєте важливе перевагу: в Інтернеті можна завантажити будь-які танцювальні чи ритмічні твори (відсутність мелодії підходить дітям старшого віку для роботи у ріпі).

3. Підключення через консольну ігрову приставку. Багато виробників ігрової індустрії передбачили можливість під'єднання килимка до пристрою.

Як працює килимок

Килимки для дітей займаються мало місць. Вони швидко активуються у робочому стані та дають можливість займатися не тільки дітям, але і дорослим.

Спочатку вибирається бажана пісня. На екрані з'являються стрілки-указателі, на яких треба стати ногами на килимку. Якщо зроблено все правильно, танцюристу нараховуються зароблені бали. Тема, яка вперше вступила на шлях танцювальної майстерності, пропонує кілька рівнів складності руху.

Малюкам буде просто цікаво ступати по стрілочках, які не беруть участі в загальних співтовариствах (якщо заплановано гру на вибір переможця). Для залучення уваги виготовлені танці-килимки для дітей з фігурками тварин. Дітям будуть корисні такі заняття, розвиваючі стійкість, моторику, швидкісні якості, ритмічність рухів.

Що дадуть танці на килимку

Відмінну фізичну розмінку для виконання танцевальних рухів, де залучені в роботу всі групи мішок ніг, рук, плечового та поперекового пояса. Якщо ваша дитина протистоятиме зарядці, чому б не розм'ятися подібним чином у танці?

 Діткам зі збільшеною вагою танці принесуть неоціненну користь, оскільки в процесі інтенсивних рухів будуть спалюватися менші калірі.

 Якщо дитина сумує з незрозумілої причини, їй хочеться перевірити щось новеньке, запропонуйте танцевальний килимок для дітей.

Батькам залишилося подумати, як вчинити: танцевальний килимок купити чи взяти напрокат? Рішення залежить від дорослих. Зі свого боку компанія Baby Service, яка здійснює прокат ігор для дітей, стане обдуманим рішенням для тих, хто вибирає розумні ставки за обмеженого місячного бюджету.