укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Настільний футбол та хокей.
Настільний футбол та хокей.
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

800 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

300 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда прокат настільний футбол та хоккей.

Якщо вашому синові виповнилося 3-4 роки і більше, настав час познайомити його з відмінною грою – настільним футболом.

Від минулого в даний час

Ця гра відома у світі вже не один десяток років. Спочатку вона була зроблена дуже примітивно: невелике поле, металеві стержні, які в азарті можна було нас тільки повернути, щоби м'яч відскакував від території противника і залетів у власні ворота. Тонкі металеві фігурки постійно падали і доводилося залишати гру, щоб їх надіти на штирі. Ігноруючи ці незручності, настільний футбол купити для своїх дітлахів готелі багатьох батьків.

Пропоновані сьогодні ігри (футбол, хокей, більярд) лише віддалено згадують своїх предків. Корпус виробів із ДСП, МДФ або фанери. Рівне ігрове поле дає можливість фігуркам плавно переміщатися, не чіпляючись за низ. Міцні штанги вільно крутяться навколо своєї осі, що дозволяє оперативно повертати гравців для пасу та відбивання м'яча.

Ручки в настільній грі «Футбол» зроблені з антиковзним покриттям, на стержні додані амортизатори, що перешкоджають ударам м'ячем по руках людей. До комплекту прикладається легкий м'яч. Фігурки гравців вирізані з міцного пластику або пригвинчені до штанг за допомогою металевого різьблення.

Для гри у футбол знадобиться місце на столі або пів, куди її можна встановити, і 2-4 гравці.

Відповідний варіант

Настільні ігри купити може не кожен. Настільний футбол коштуватиме в середньому 1800 грн.. Якщо сума здається непідйомною, компанія Baby Service Миколаїв готова зробити зустрічну пропозицію. Ви можете взяти напрокат у Миколаєві або іншу гру (вибір у нас значуща) і користуватися нею за необхідністю.

Чому такий варіант буде зручним для батьків?

1. Ви точно не знаєте, сподобається чи гра синові. Послуга «прокат ігор для дітей» дозволить уникнути зайвих витрат. За тиждень ви побачите, цікаво таке розлучення сина чи у нього інші переваги. А купивши настільний футбол у дитячому магазині, повернути його після експлуатації вже не вдасться.

2. Прозорі умови, що виключають приховані комісії, дозволяють кожному зрозуміти, скільки обійдеться прокат гри.

3. Якщо в сім'ї росте кілька дітлахів, то в одну гру можна залучити відразу 2-3 людини. Або дати можливість татові цікаво провести час зі своїм сином, невгамовною лапочкою-дочкою. Сюди можна підключити і дідуся, у якого точно не було подібного розлучення у свою годину.

Телефони та час роботи компанії Baby Service вказані на сайті, Чекаємо на вас у зручний час!