укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Настільний хоккей Stiga
Настільний хоккей Stiga
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

500 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

180 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Настільний хоккей Stiga'Play Off' прокат в Миколаєві.

                                                    Настільний хокей Стіга

У настільний хокей Stiga дітлахи грають з не меншим задоволенням, ніж у футболі. Величезний досвід, нагромаджень виробником, дозволивши випустити гру, в якій виключені всі неприємні моменти, такі як скрип фігурки про льод, мимовільне загортання ключки з залишком гравця та ін.

Переваги гри

1. Все, як у реальності: об'ємні фігурки, обкладені в одній формі з команди НХЛ.

2. Дозволені сталеві стержні із зубчастими кільцями без лишніх напруг для дитячих рук брати участь у грі.

3. Переміщення гравців повністю продумані виробником:

- центральна фігурка рухається не лише вперед, а й назад, захищаючи свою ігрову зону;

- воротарі без ускладнень рухаються вліво-вправо з гарною швидкістю, що дозволяє не пропустити шайбу біля ворота (зрозуміло, при добрій реакції гравця);

- гравці можуть переміщатися в зону за воротами чужого поля, тому немає необхідності зупиняти гру, щоб доставити шайбу, що залетіла туди.

4. Замічне покриття поля усуває гальмування у процесі переміщення гравців або польоту шайби.

5. Лічильник очок не дасть збитися у підрахунках виїзних балів.

6. Ковзання виробів з високоміцного матеріалу, тому не можна боятися за збереження покриття, якщо підключатися дорослі, керуючі іграми з більшою силою.

Вперед за победу!

Поясніть дитині, що це гра у хокей – забити шайбу у ворота супротивника. Щоб підготувати поле та фігурки для гри Стига хокей, знадобиться хвилин

10. Якщо дитина – дошкільного віку, то йому самому буде складно виконати роботу, потрібна допомога старшого брата чи когось і батьків.

Важливий нюанс: відбита шайба не б'є по руках, адже за воротами встановлено оргскло. Після шкірного забитого голу вона вилітає для продовження матчу.

Отримання гри «Настільний хокей» на вигідних умовах

На настільний хокей ціна змушує замислитись. Іноземний виробник – це гарантія якості, але вартість гри не зовсім підходить для гаманців більшості пап і мам. Ось і доводиться їм думати, що краще: придбати дитині більше фруктів чи все ж таки вибрати настільний хокей (купити на економні гроші)? І здоров'я важливе, і дозвілля ніхто не скасовував.

Компанія Baby Service Миколаїв допоможе мешканцям Миколаєва вирішити дилему. Наша спеціалізація – прокат ігор для дітей, швидкий та недорогий вибір для дівчаток та хлопчиків, що підходять для настільного розтягнення.

Запросивши дітей на день народження дитини, вам не треба вигадувати для них, чим займатися. У нудне міжсезоння, коли за вікном йде дощ, буде чим заповнити дозвілля, якщо попередньо взяти гру напрокат. А всіх гравців і глядачів чекає відмінний настрій та емоційний підйом!