укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Детские веса" Саша"

Новинка

Детские веса
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

16,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ваги дитячі для новонароджених

Дитячі ваги "Саша"

Завжди заздрила тим батькам, у кого з'явилися на світ веселі та вгодовані дітки. По-доброму заздрила, без агресії. У нас донечка народилася на 8-му місяці вагітності, дуже худенька, слабка. Довелося затриматись у пологовому будинку.

Коли нас виписували, неонатолог настійно рекомендував приймати настільні дитячі ваги. Після родових переживань до мене зменшилося кількість виробленого молока, необхідно було точно знати, скільки ж з'являється моя худорлявка. А в неї ще були проблеми з тваринами, тому після шкірного процесу їди донька плакала.

Веси вибрали марки «Саша». Чоловік перечитав багато інформації в інтернеті. Вони були внесені до реєстру медичного обладнання у Міністерстві здравоохранения РФ, тому вважалися сертифікованим товаром. Ціна була для нас непідйомною, тому на сімейній раді батьки і чоловік вирішили взяти потрібну нам вазі "Саша" у прокат у компанії Baby Serviсe Миколаїв. Сьогодні в будь-якому місті є такі магазини, де пропонуються необхідні товари, іграшки для дітей, якщо хтось не сумує купити нове або хоче спробувати щось з малишівського асортименту.

І ось ми з вагами

Доню, коли я її вклала на пелюшку, завжди вела собі спокійно. Очевидно, це пов'язано з ергономічною поверхнею продукції, яка є зручною для малюків. До речі, взагалі можна в одязі зважувати, бо у конструкції передбачена тарокомпенсація. Одна функція – так точно для мене, забудьки. Веси зберігають значення останнього і передостаннього результату. Я з таким хвилюванням слідувала за набором кожні 20 г весі у своїй кросі, що завжди замовила записати дані.

Поставили обладнання на пеленальний столик, що відмінно вписалося. По довжині ваги всього 52 см, розраховані на дітей з масою тіла до 15 кг. Я швидко навчилася користуватися і була рада такому точному помічнику, який здатний визначити приріст маси в 1г (!) і більше. І це без похибок. Оренда себе виправдала відмінним результатом: моя маленька радість почала набирати вагу. Заміряй я робила після шкірного годування і потихеньку, маленькими кроками ми прийшли до свого результату.

Включення здійснюється через розетку, хоча є і запасний варіант – аккумулятор. Бортики ваг зроблені з метою безпеки піднятими, дітки адже за активністю різні бують. Біле ложе не жовте на сонці, легко миється, дисплей невеликий, але з чіткими показаннями. Дільничкова лікарка сказала, що електронний пристрій допомагає заміряти масу тіла не тільки у недоїд, але й у тих, хто любить щільненько поїсти.

Мої висновки щодо весів "Саша"

Більше, чим чудові. Таку точність у замірах – ще шукати.

  • Особливо знадобляться батькам, чиї діти під час народження мали масу тіла до 3-х кілограмів.
  • Дозволяють з математичною точністю відстежувати надбавку у весі при шкірному годуванні.
  • Всього 5 кг, а величезне достоїнство – очевидне. Ті, кому знадобиться терміново виїхати кудись з дитиною на нетривалий час, можуть брати ваги з собою. Акумулятор виручити у місцях, видалених від електропостачання.
  • Функція вбудованої пам'яті дозволяє зберегти останні результати замірів, визначити розділи між новим та останнім значенням.

Речі, взяті напрокат, свідчать про вміле користування сімейним бюджетом. Радую мамочкам мати під рукою такий цінний прилад, як електронні ваги «Саша».