укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Мобіль звуки природи tiny love
Мобіль звуки природи tiny love
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

Користуєтесь 1 місяць

210 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Напрокат мобіль звуки природи tiny love.

Прокат дитячих товарів Baby Service Миколаїв надає мобіль "Звуки природи"

       Всім батькам відомо, що одна з перших іграшок малюка (і рятувальний круг батьків)музичний мобіль на ліжечко. Користуючись цим випадком, прокат дитячих товарів.Миколаїв пропонує вам унікальний мобіль "Звуки природи".

Цей мобіль заохочує цікавість малюка – дослідника. Класичні твори в поєднанні зізвуками природи сприяють розвитку малюка. Рухи у цій іграшці розвивають "зорову"координацію. У верхній частині мобіля є зигзагоподібні прорізи, сонечко і черепашка привключення, рухаються з характерним звуком.

На дугах мобіля підвішено 3 кумедні звірята - жабеня, бегемот і фламінго. Це м'якііграшки з довгими лапками, що вільно бовтаються, милі мордочки - вишивка.

На музичному блоці можна вибрати один із двох режимів гри: - музика та рух.У мобілі запрограмовані 4 мелодії, 2 класичні (Моцарт і Бах) та 2 з використанням звуківприроди (дзюрчання води та спів птахів). Музика грає 20 хвилин. Пульт дистанційного керуванняможна перемикати режим гри. А приємна класична музика швидко заспокоїть і заколисує вашогодитину.

Навколо чарівного неба крутяться під музику задерикуваті звірятка та пташка. Мобіль оснащений нічникому нижній частині та підсвічуванням ніжно – блакитного кольору у верхній частині. У малюка розвивається зоровесприйняття, відбувається перше ознайомлення з кольором та формою.

Користуйтеся, батьки не купуючи, а беручи у прокат, це дуже зручно. Ваш Baby Service Миколаїв.