укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Мілі Меллі міраж
Мілі Меллі міраж
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

750.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

400 грн

За 2 тижні:

600 грн

Користуєтесь 1 місяць

750 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

16.00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ліжко-манеж Milly Mally міраж оренда у Миколаєві.

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв пропонує увазі всіх батьків манеж-ліжко Milly Mally Mirage в оренду. Манеж-ліжко Milly Mally Mirage є зручним, багатофункціональним манежем для вашого малюка з народження і до 3-х років.

Манеж-ліжко дуже практичний у використанні, добре і функціонально укомплектований, має відмінну якість, що дає йому право служити прекрасним помічником у догляді за вашим малюком. Ви можете використовувати його як вдома, так і на природі, як ліжечко для сну, так і як манеж для ігор вашої непосиди.

Серед переваг манежу слід зазначити, що манеж-ліжко Milly Mally Mirage дуже мобільний, його вага 11 кг. і він легко складається в компактну сумку для транспортування, яка йде у комплекті. 

Манеж укомплектований коліщатками, що дозволяє йому бути маневреним, а також фіксувати його в необхідному для вас місці та положенні. Дві з чотирьох бічних стінок манежу - прозорі, виготовлені з дрібної міцної сітки, що покращує огляд і дозволяє вам постійно бути в курсі манежу, що відбувається всередині.

Манеж-ліжечко Milly Mally Mirage має бічний «лаз» на блискавці, функціональну кишеню для іграшок малюка і жорстке дно. Манеж стійкий, безпечний та легко чиститься. Тепер ваше маля під наглядом, а у вас є час зайнятися домашніми справами.

Служба прокату дитячих товарів Baby service завжди готова допомогти у вирішенні ваших повсякденних турбот і зробити трохи щасливішим як малюка, так і його батьків! Віддавайте перевагу дитячому манежу-ліжечку Milly Mally Mirage від служби прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв та користуйтеся всіма його перевагами!