укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Манеж залізничний
Манеж залізничний
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

300.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

180 грн

За 2 тижні:

200 грн

Користуєтесь 1 місяць

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

8 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Залізничний манеж напрокат у Миколаєві.

Ви часто подорожуєте поїздом із маленькими дітьми? Можливо, нарешті вирушаєте у довгоочікувану відпустку? Спокій та здоровий сон малюка, це ті питання, які вас хвилюють у дорозі насамперед? Ваше маля чуйно спить, а сучасні умови перевезення пасажирів, що надаються залізничним транспортом, залишають бажати кращого?

Рішення знайдено! Манеж залізничний в оренду, який пропонує служба прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв виручить вас і вашого малюка в дорозі.

Манеж залізничний має ряд переваг: він компактний, займає дуже мало місця в дорожній сумці і в цілому при транспортуванні, манеж легко збирається і встановлюється, надійно кріпиться до верхньої полиці, складається з прозорої сітки і своєрідної шторки, ви можете вибрати необхідне положення манежу і легко закріпити його самостійно за лічені хвилини.

Манеж залізничний розрахований на діток 0-3 роки і 3+, відрізняється тільки наявністю шторки замість 4 стінки або фіксованої 4 стіни манежу на блискавці. Усередині є кишеньки для дрібниць.

Використовуючи залізничний манеж, ви забезпечите в першу чергу свого малюка від падіння під час поштовхів і зупинок поїзда; ви подаруєте своїй дитині спокійніший і комфортніший сон, укриєте його від сторонніх очей і шурхіт; це зручне пристосування дозволить вам повноцінно відпочити, адже тепер ваше маля в безпеці, а його іграшки під його наглядом.

Звертайтеся в службу прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв та знаходите зручні, корисні та недорогі рішення ваших повсякденних турбот.

Нехай на одну проблему буде менше, а мама та малюк щасливіші!