укррус

Телефоны в Николаеве

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Аренда детских игровых развивающихся ковриков.

                                Для чого потрібен розвиваючий коврик?

  Розвиваючі коврики для дітей розраховані на різний вік і, відповідно, містять різні елементи. Але всі вони призвані розвивати у ребенка мислення, дрібну моторику і тактильне сприйняття. Показано, що діти, що мають у своєму розпорядженні такі іграшки, демонструють краще образне мислення, пам'ять, логіку. Такі діти в майбутньому більш зібрані та уважні. Що цікаво: в цьому випадку розвиток проходить в непотрібній обстановці (во час самостійної гри або в процесі творчої, цікавої та вільної гри з дорослими).

   Для нашого проката ми шукали саме краще і залишили свою увагу на торговій марці Tiny Love. Ці коврики заявлені виробником, як розвиваючий коврик для дітей від 0 - 10 місяців. Вони представляють собою яскраві кольорові коврики з двома натянутими над ними дугами. 

   Новонароджений малюк буде лежати на ньому і вчитися фокусувати погляд на зацікавили його іграшках. Коли він начнёт перевертатися, він буде вилучати себе в дзеркало і грати іграшками. Колечки від іграшок дуже зручні і пластичні, кріпляться дуже легко до дугам. Звичайно, такий коврик так просто не сложишь.

Але він має масу переваг. Хоча би то, що на дузі можна прицепити безліч іграшок (вони можуть ідти в комплекті, але можна використовувати і те, які є вдома), щоб малюк, лежачи на спинці, весело проводив час. Коврики дуже симпатичні і яскраві. Местами в них є різні "шуршалки" і наші додатки з матеріалів різної фактури. Дуги знімаються і коврик перетворюється в ігрову.

    Не сомневаемся, що, прочитав наш опис, ви можете пояснити рідним, для чого потрібен розвиваючий коврик саме вашому малюкові. Так як ці коврики стоять від 700 гр. і вище, а понадобиться він вам всього на 2-3 місяці, щоб краще його взяти в прокате Baby Service Миколаїв. Це буде найкращий компромісний варіант.