укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Ходунки Chicco DJ Baby Walker.
Ходунки Chicco DJ Baby Walker.
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь 1 місяць

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

9.00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда ходунків Chicco Band у Миколаєві.

Дитячі ходунки Chicco Band для малюків від півроку до року. Вага дитини не повинна перевищувати 12 – 13 кілограм. Ходунки мають приємну обтічну форму, виконану з високоміцного пластику.

Перед сидінням встановлена ​​знімна ігрова панель з різними світломузикальними іграшками. Це просто супер! Три режими: звуки тварин, звуки клавіш та мелодії. Крім цього ще інші цікаві розвиваючі пристосування типу барабан, книжка... все грає, світиться!! Ваш малюк буде всю годину в захваті!

У ходунках малюк вчиться ходити, він грає та розважається, поки мама зайнята іншими справами. Якщо вибрати ігрову панель - звільняється піднос, який можна використовувати для годування, малювання, розгляду книжок та інших цікавих зайнять.

Дитячі ходунки Chicco Band встановлені на чотири коліщатка, передні з яких крутяться на 360 градусів, забезпечуючи дитині маневреність при переміщенні. Сидіння регулюється по висоті у трьох положеннях.

Спинка повторює анатомічне будова тіла дитини. Спинка знімається і легко чиститься. Ходунки можна зберігати для зберігання, в розкладеному стані є фіксатор для безпеки від випадкового складання.
    У ходунков  Chicco правильне сидіння, дитині дуже зручно. Сидіння зроблено таким чином, що дитина нахилена трохи вперед і за рахунок цього їй легко пересуватися. Користуйтеся не купуючи! Все це ви можете взяти у нас у прокаті в Baby Service та не захламлювати свою квартиру, щоб вони вам були потрібні всього на 2 місяці.