укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Кокон від компанії Ред Кастл Cocoonababy
Кокон від компанії Ред Кастл Cocoonababy
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1200.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

800 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

28-00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат Матрац кокон Red Castle у Миколаєві.

                              Матрац Red Castle Cocoona Baby для новонароджених.

Хто такі недоношені діти? Ними вважаються крихти, що народилися до 37 тижня вагітності. Маленькі та безпорадні, вони з'явилися так рано не по своїй волі і хотіли б і надалі перебувати до закінчення вагітності у маминому животі. За такими дітлахами потрібен ретельніший догляд та створення умов підвищеної комфортності.

Конструкція

Матрац Red Castle завдяки ергономічній конструкції дозволяє дитині «згадати» становище в утробі та розташуватися якнайкраще. Немовля лежить на спинці, в злегка зігнутому положенні, ручки та ніжки вільно розкинуті. При цьому забезпечується гарне дихання, комфортний метаболізм (знижуються до мінімуму та повністю зникають кольки в животику). Знімний чохол дозволяє зробити очищення забрудненої поверхні. Простирадло виручить у прохолодний час, якщо винести малюка, що спит у кріслі, на свіже повітря.

Продумана форма дає можливість не боятися, що малюк випаде, тим більше, що в коконі передбачена стрічка-фіксатор. Матрац Кокон поміщається в прогулянкову коляску, на ніч його можна встановити в широке батьківське ліжко, щоб мамі не доводилося підніматися, якщо дитина заплаче.

Переваги використання Cocoonababy

Розвиток недоношеної дитини передбачає обов'язкове створення умов, що покращують терморегуляцію маленького тільця. Виріб служить добрим помічником і батькам малюків, які народилися вчасно. Починати його можна використовувати, перебуваючи ще в пологовому будинку.

Кокон Бебі:

1. виключає порушення кровообігу, пов'язані з застійними явищами;

2. допомагає правильно розвиватися хребту;

3. з допомогою наявного в комплекті валика сприятливо впливає формування зміни голови, виключаючи сплощення потилиці;

4. зменшує, а в ряді випадків і повністю усуває зригування після їди;

5. полегшує введення прикорму при поступовому переході на додаткову їжу;

6. виключає появу тонусу м'язів, дає максимальну релаксацію дитині;

7. коли дитину нічого не турбує, вона менше плаче, більш спокійна і раніше починає вивчати навколишній світ.

Виходження недоношених дітей – процес, що потребує особливої ​​уваги. Не дарма спочатку такі дітлахи перебувають під наглядом неонатолога в пологовому будинку, а після піклування про них продовжують батьки. Мами, які використовували Cocoonababy, зазначають, що дітям подобається цей маленький будиночок, у них спостерігається стабільно добрий емоційний стан, менше просяться на руки.

Призначення кокона Бебі

Основне використання конструкції – створення умов здорового сну. Новонароджені сплять близько 20 годин на добу, тому дуже важливо, щоби за цей час не виникало негативних впливів на організм.

Фахівці компанії Red Castle одержали схвалення французьких лікарів, які доповнили картину використання дитячого кокона новими подробицями.

а) «Матерчаті обійми» виключають хвилювання малюків щодо відчуття порожнечі.

б) Природне становище тіла відкриває хороші перспективи у розвиток моторики.

в) Матрац Кокон знижує кількість здригань дитячого тільця, що провокують часті пробудження (особливо у дітей, що народилися раніше за встановлений термін).

г) Дитині легко координувати рух голови, повертаючи її в сторони. Пильнуючи, він зможе спостерігати за мамою, об'єктами на прогулянці, активно тренуючи м'язи очей.

Red Castle Cocoona Baby, створений в італійській клініці неонатології, використовується в пологових будинках для виходжування дітей і рекомендований для застосування в сім'ях. Цілком зрозуміти, що таку багатофункціональну річ, як Red Castle, купити за невеликі гроші не вдасться. Ми пропонуємо рішення для мудрих батьків, які бажають відмовлятися від потрібних предметів. Матрац Кокон, взятий в оренду, дозволить випробувати західний винахід і самостійно вирішити, до якого віку він вам буде необхідний.

Компанія Baby Service у Миколаєві пропонує виключити придбання дорогих товарів, але користуватися ними із задоволенням.