укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Візок CARRELLO Bravo
Візок CARRELLO Bravo
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Коляска CARRELLO Bravo напрокат у Миколаєві.

                               Коляски CARRELLO Bravo - з любов'ю до всіх дітей

Мобільний спосіб життя всіх без винятку батьків не можна уявити без коляски. Від вибору першого транспорту Вашого малюка безпосередньо залежить, чи буде проведення часу на свіжому повітрі комфортним як для самого малюка, так і його тата і мами.

Для кожної сім'ї, з появою карапуза, рекомендується взяти напрокат дитячу коляску CARRELLO Bravo, яка, однозначно, стане оптимальним вибором та вірним помічником батькам, адже вона зроблена під слоганом: "З любов'ю до всіх дітей".

Коляска CARRELLO Bravo – комфорт малюкові та зручність батькам

Вибрати коляску для свого малюка не так просто, як здається. Але так потрібно. Сьогодні коляска CARRELLO Bravo справедливо має великий попит серед молодих сімей. Оренда в миколаєві легкого та маневреного візка – тростини CARRELLO Bravo дозволить вже з шестимісячного віку активно її використовувати для прогулянок.

Візьміть напрокат практичну коляску CARRELLO Bravo і Ваш малюк зможе насолоджуватися високим рівнем комфорту не тільки під час неспання, але і солодкого сну, просто відкинувши спинку в горизонтальне положення. Міцна конструкція рами, наявність підніжки та п'ятиточкових ременів безпеки забезпечать безпечне пересування навіть самому непосидючому карапузу, а великий козирок захистить від сонця, дощу

На додачу, CARRELLO Bravo запросто можна скласти і розкласти однією рукою, що дуже зручно при поїздках у публічному транспорті.

Завдяки чудовому стильному виконанню CARRELLO Bravo та бездоганній системі безпеки, Ви точно відповідатимете трендам моди та відчуватимете спокій за життя та комфорт свого малюка.

Коляска CARRELLO Bravo в оренду в Baby Service Миколаїв - втілення стилю, комфорту та абсолютної безпеки.