укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда дитячих колясок в Миколаєві. Прогулянкові коляски напрокат.

                        Коляски в Прокаті дитячих товарів Baby Service Миколаїв.

                                             Чи знадобиться вам коляска?

Так! Якщо ви приїхали до м. Миколаїв відвідати своїх родичів, дідусів, бабусь. Якщо ви зібралися їхати у відпустку, і у вас немає легкого, маленького, маневреного візка, то ви завжди можете взяти його в Прокаті Baby Service.

У яких випадках незамінна коляска-тростина?

Коляска тростина може стати справжнім порятунком у подорожі. Чи їсте ви до теплого моря або відпочиваєте на дачі, у будь-якому випадку складно взяти з собою великий важкий візок. Але вона займає дуже багато місця. А коли їдеш кудись з дитиною, то обсяг багажу збільшується просто пропорційно віку чада: чим вона менша, тим більше всяких речей доводиться везти. Та ще й візок із собою тягти!

Але обійтися без коляски часом дуже важко. Втомлений від зміни обстановки і нових вражень малюк постійно проситиметься на руки і вередуватиме. Тому, якщо у вас немає свого легкого і компактного візка, то краще його взяти напрокат і дозволити собі теж відпочити:

До вас приїжджають онуки? Позбавте їх турбот і зайвого вантажу у вигляді коляски, стільчика для годування та автокрісла.

Візьміть це у нас напрокат та створіть вашим гостям звичні та комфортні умови. Всім буде добре!

Ще така ситуація: ось зламався ваш улюблений візок і потрапив у ремонт, а без коляски - ну просто "як без рук". Тоді теж вас врятує варіант оренди дитячої коляски на час вашого ремонту.

Тож користуйтеся прокатом дитячих товарів для вирішення найрізноманітніших життєвих ситуацій та живіть у ногу з часом!