укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Tilly Corvet (0-1+)
Tilly Corvet (0-1+)
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

700.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

450 грн

Користуєтесь 1 місяць

650 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

22 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Напрокат автокрісло Tilly Corvet (0-1+) у Baby Service Миколаїв.

Подорож із автокріслом Tilly Corvet – запорука успіху

Очевидно, що немає сімей, що не подобається подорожувати. Для комфорту батьків, новонароджених дітей, автокрісло напрокат Tilly Corvet буде важливим помічником і гарантією безумовної безпеки малюка в будь-якій поїздці. Автокрісло Tilly Corvet належить до групи 0 – 1 (від 0 до 4 років), і підходить для дітей вагою від 0 до 18 кг. Крім того, оренда такого автокрісла підкреслить стиль та імідж активних батьків.

Безпека і комфорт автокрісла Tilly Corvet

Взявши напрокат автокрісло Tilly Corvet Ви можете бути впевнені, що, забезпечивши своєму малюкові абсолютно безпеку під час поїздки, адже кожне автокрісло Tilly Corvet раніше, ніж буде випущено на ринок, обов'язково пройде випробування в наближених до реальності умовах з використанням краш-тестів на стійкість та надійність. . Разом з тим, у даній моделі автокрісла непохитно були витримані абсолютно всі, навіть найстрогіші вимоги, що виставляють для створення посиленої захисту голови, боків, спини та системи безпеки п'ятиточкових ременів.

Автокрісло Tilly Corvet напрокат робить подорож малюка не тільки безпечним, а й комфортним. Дана модель створена відповідно до параметрів зростання, ваги та фізіологічних особливостей розвитку карапуза. Сидячи в цьому автокріслі, завдяки зручній конструкції, малюка не вкачує, він запросто може дивитися біля вікна, грати та навіть спати. Важливо, що автокрісло Tilly Corvet дуже легко і просто в установці.

Забезпечте свого карапуза комфортом та безпекою – візьміть в оренду автокрісло Tilly Corvet у Миколаєві. На знак дяки малюк нагородить Вас незвичайною усмішкою.