укррус

Телефоны в Николаеве

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Условия проката в Baby Service-Николаев

Ви вирішили скористатися нашими послугами і вже вибрали відповідний товар?! Тоді Вам залишається тільки оформити прокат і з задоволенням користуватися вибраною річчю.

Так, для того, щоб отримати потрібну вам річ, необхідно оформити договір  прокату  і внести авансовий платіж , розмір якого залежить від конкретної моделі товару та наявності миколаївської прописки у Вашому паспорті.

 

ВНИМАНИЕ!  Якщо Ви прописані або проживаєте в іншому місті, встановіть розмір авансового платежу (так як він може відрізнятися заявленим на сайті). При цьому можна не переживати, вартість проката товару не змінюється.

Прокат оформляється дуже просто, буквально за раховані хвилини, безпосередньо при передачі імущества. Все, що нам знадобиться, це авансовий платіж і Ваш паспорт, на підставі якого ми формуємо Договір проката. Розмір авансового платежу Ви можете подивитися на нашому сайті, він залежить від конкретно обраної моделі товару.

ОСОБЕННОСТЬЮ  договору є те, що ми заздалегідь не обмежуємо термін, який ви будете використовувати річчю. Оформив прокат і заплатив авансовий платіж, Ви можете повернути товар тоді, коли необхідність у нього вже не буде. Існує лише мінімальний термін оренди товару – у більшості випадків це 1 тиждень. Максимальний же термін, який становить 5 місяців, є скоріше формальністю, оскільки, якщо орендована Вам річ ​​ще потрібна, Ви можете укласти новий Договір прокату, і тим самим продовжити термін оренди.

Якщо ваш авансовий платіж вичерпався, а річ ще потрібна - ви просто внесіть доповнільний платіж, прийшовши до нас або поповнивши картковий рахунок Приватбанку в найближчому терміналі.

Всі платежі по прокату (вартість оренди) вже включені в Авансовий платіж. Коли ви повертаєте нам товар, ми виплачуємо залишки з внесеного вами авансу, з утриманням орендної плати за весь період прокату.

 

Розглянемо на прикладі:

 

Ви внесли аванси за прокат дитячих весів на суму 250грн.,

 

Вартість проката 80грн./міс., далі 2,60 в день.

 

Весами ви користувалися 55 днів.

 

Коли Ви вернете веси, ми вернем Вам 105грн., а 145грн. (80грн. за 1місяць+ 2,60 * 25дней) залишиться у нас.

 

Таким чином, за півтора місяця користування весами ви заплатите всього 145грн.

А це, пожалуй, навіть менше, чим вартість нових весів.

Детальну інформацію або зробити замовлення Ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами:

                                     (095)129-74-01

                                      (093)977-27-98

  На дзвінки відвечаємо з 10:00 до 19:00 без вихідних. Можлива доставка по домовленості.